5 wskazówek dla miłośników biwakowania

Relaks w czystej przyrodzie i prawdziwa ucieczka od codziennych trosk. W czasach ograniczonych możliwości podróżowania i ciągłego monitorowania zmieniających się przepisów, Polacy ponownie przekonują się do smaku biwakowania. Że małe kawa z torebki nie są dla Ciebie? Nie rozpaczaj, nawet pod namiotem możesz rozkoszować się dobrą kawą i typowymi wygodami. Doktor Młotek wybrał dla Ciebie 5 wskazówek z gamy Makita Camping, których z pewnością nie powinno zabraknąć w zestawie zapalonego poszukiwacza przygód.

 

 

 

1. Akumulatorowy ekspres do kawy 18V Li-ion Makita

Filiżanka aromatycznej kawy w 4 minuty? Przenośny ekspres do kawy z akumulatorem może przygotować do pięciu filiżanek kawy na jednym ładowaniu. Jeśli chcesz być naprawdę modny pod namiotem i wywołać falę entuzjazmu i podziwu wśród znajomych, polecamy ekspres do kawy akumulatorowy. Makita stawia na gusta prawdziwych koneserów!

Zdjęcie: Akumulatorowy ekspres do kawy Li-ion 18V Makita

 

2. Akumulatorowy podgrzewany koc Makita

Koniec z budzeniem się w nocy z poczuciem chłodu. Nie musisz już ogrzewać rąk przy ognisku, w dzisiejszych czasach możesz po prostu włączyć ogrzewany koc i cieszyć się zasłużonym relaksem na łonie natury. Koc zapewnia do 35 godzin ogrzewania na jednym ładowaniu i można go wygodnie prać w pralce i suszyć w suszarce bębnowej.

Zdjęcie: Akumulatorowy podgrzewany koc Makita

 

3. Akumulatorowy wentylator Makita

Jeśli złapią Cię tropiki, z pewnością ucieszysz się z możliwości przyjemnego ochłodzenia. Wentylator jest wyposażony w 3 ustawienia prędkości powietrza. Możliwe jest korzystanie z połączenia sieciowego oraz z akumulatora, co docenisz szczególnie w miejscach niedostępnych dla sieci elektrycznej. Wyrzućcie wachlarze i pozwólcie się wachlować prawdziwemu profesjonaliście.

Zdjęcie: Akumulatorowy wentylator Makita

 

4. Akumulatorowy box chłodząco-grzewczy Makita

Podgrzewanie i chłodzenie ulubionych potraw i napojów w jednym urządzeniu. Box wyposażony jest w 5 stopni chłodzenia oraz możliwość ustawienia grzania na 55°C lub 60°C. Jeśli wybierasz się po schłodzony napój, docenisz dodatkową wygodę, jaką daje zintegrowany otwieracz do butelek.

Zdjęcie: Akumulatorowy box chłodząco-grzewczy Makita

 

5. Akumulatorowe radio z Bluetooth

Nie musisz grać na gitarze podczas biwakowania, możesz odtwarzać swoje ulubione piosenki, aby się zrelaksować. Technologia TWS zapewnia doskonały dźwięk stereo. Ciesz się nawet 35 godzinami muzyki na jednym ładowaniu

Zdjęcie: Akumulatorowe radio z Bluetooth

 

Wyrusz na przygodę i zaopatrz się w profesjonalny sprzęt kempingowy dla prawdziwego miłośnika, którego wszyscy będą Ci zazdrościć. Doktor Młotek życzy Państwu przyjemnego pobytu na łonie natury.

Wszystkie nowości

Powiązane produkty