334
3284 zł

Baterie w opakowaniu

0 kg
3 kg

Aku wkrętarki udarowe Hikoki

Czy planujesz wiercić w murze lub betonie? Akumulatorowe wiertarki udarowe Hikoki to praktyczny pomocnik w każdym gospodarstwie domowym i domku rekreacyjnym. Podczas wiercenia w trwałych materiałach nie można obejść się bez wysokiej jakości wiertarki udarowej Hikoki. Ponadto nie ogranicza Cię kabel podczas pracy z urządzeniami bezprzewodowymi Hikoki. Możesz wiercić bez ograniczeń w trudno dostępnych miejscach i poza zasięgiem prądu. W Doktor Młotek znajdziesz również stos akcesoriów do narzędzi akumulatorowych Hikoki. Wybieraj również spośród popularnych marek wkrętarek akumulatorowych BoschKarcherMakitaMetabo i innych, a także szereg akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych Hikoki.

Inne funkcje wybranej akumulatorowej wiertarko-wkrętarki udarowej to ustawianie kilku położeń momentu obrotowego, obroty w prawo i w lewo, a nawet zintegrowane podświetlenie.

 
 • Hikoki DV18DJLWCZ

  • -55%
  • ostatnie 3 sztuki w promocji
  Hikoki DV18DJLWCZ

  Hikoki DV18DJLWCZ Kompaktowa wkrętarka udarowa o wysokiej ergonomii i dobrych parametrach połączenia śrubowego do uniwersalnego zastosowania Elektroniczny system kontroli prędkości - płynna regulacja…

   819,64 zł 1 837,50 zł Do koszyku