Kultowa wkretarka IXO

Kultowa wkrętarka IXO firmy Bosch doczekała się w 2019 roku już szóstej generacji. Od montażu i demontażu mebli po doprawianie obiadu - ten mały olbrzym jest idealny do codziennych prac domowych. Nie wierzysz w to? Dołącz do nas, aby zobaczyć, jak wiele zastosowań może mieć ta mała piękność.

Wkrętarka akumulatorowa IXO 6 dostępna jest w 2 wariantach kolorystycznych: klasycznym zielonym oraz stylowym malinowym różu, który został wybrany przez samych użytkowników w drodze głosowania. Zabawność i lekkość to główne atrybuty szóstej generacji wkrętaków IXO. Oczywiście w nowym modelu wprowadzono szereg innowacji. Najważniejszym z nich jest z pewnością możliwość pełnej kontroli nad pracą wkrętarki dzięki regulacji prędkości obrotowej. Dzięki regulacji prędkości obrotowej można pożegnać się z postrzępionym drewnem lub uszkodzonymi wkrętami. IXO dopasowuje się do każdego materiału. Nawet opcje ładowania baterii są bardziej elastyczne. Wkrętarka może być ładowana za pomocą ładowarki micro USB lub za pomocą stacji ładującej, ale trzeba ją dokupić. Stan naładowania akumulatora jest wskazywany przez 3 diody LED, które informują o pozostałej wydajności pracy urządzenia. Nowością w serii szóstej jest również atrakcyjny wzorniczo schowek, w którym można bezpiecznie przechowywać maszynę.

Fotografia: Bosch IXO 6 w kolorze malinowym

Również w tej generacji dostępna jest szeroka gama akcesoriów z kolekcji IXO, które zmienią IXO w fajnego pomocnika w każdej sytuacji..

1. Pompka do grilla IXO

Rozpalanie ognia nigdy nie było łatwiejsze i bezpieczniejsze. Nadstawka świetnie nadaje się na kominek lub grilla w ogrodzie. Można nim rozpalić ogień na węgiel drzewny lub pomóc w rozpaleniu ognia na zewnątrz. Bezpieczeństwo zapewnia żaroodporny materiał i dodatkowa pętla. Jest również wyposażony w pasek bezpieczeństwa odpowiedni do pracy w pobliżu płomieni.

Fotografia: Nasadka zapalnika grilla do wkrętarki IXO

2. Przystawka do mielenia przypraw

Świeżo zmielone przyprawy to podstawa każdego doskonale doprawionego dania. Ta przystawka może rozdrabniać przyprawy i mieszanki przyprawowe, zapewniając wyjątkowy smak potraw.  Zaletą jest to, że szlifierka może być używana również samodzielnie bez śrubokręta. Miłośnicy grubiej zmielonych przypraw docenią możliwość ustawienia grubszego lub drobniejszego mielenia.

Fotografia: Przystawka do mielenia przypraw Bosch IXO

3. Uniwersalna przystawka do cięcia

Z wkrętarką IXO z łatwością poradzisz sobie z projektami typu "zrób to sam", które wymagają lekkiego cięcia. Wystarczy założyć przystawkę tnącą i można ciąć PCV, karton, skórę i tkaniny o grubości do 6 mm. Nie ma potrzeby ostrzenia przystawki, ponieważ jest ona wyposażona w samoostrzące się ostrze, więc wystarczy ją zatrzasnąć i ciąć.

Fotografia: Uniwersalna przystawka do cięcia Bosch IXO

4. Przystawka kątowa IXO

Wąskie szczeliny i ciasne przestrzenie? Kątownik pomoże Ci się z nimi uporać. Dzięki ośmiu kątom regulacji wkręcanie jest możliwe niemal wszędzie. Zaokrąglony kształt

Fotografia: Przystawka kątowa do Bosch IXO

Potrzebujesz porady przy wyborze elektronarzędzia lub narzędzia akumulatorowego? Skontaktuj się z firmą Doktora Młota wysyłając e-mail na adres pytaniatechniczne@doktormlotek.pl, a my z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze.

Wszystkie nowości

Powiązane produkty