Akumulator do ogrodu

Masz romantyczny domek i cieszysz się chwilami bez internetu i zasięgu sieci elektrycznej? Posiadasz dużą działkę i często pocisz się podczas przeciągania przedłużaczy do koszenia i czyszczeniu?

Metabo wprowadziło nową gamę narzędzi akumulatorowych przeznaczonych dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się uzależnienia od kabli w ogrodzie. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się ogrodnictwem, kształtowaniem krajobrazu, utrzymaniem terenów i parków, czy też chcesz cieszyć się swobodą podczas rekreacji, zauważ pełną gamę maszyn do koszenia, cięcia, przycinania i pielęgnacji aż po czyszczenie.

 

Zdjęcie: Kosiarka akumulatorowa Metabo RM 36-18 LTX BL 46

 

Metabo akumulatorowa seria  Garden to wydajne, wygodne urządzenia, które zapewniają wysoką wydajność nawet bez użycia energii elektrycznej. Ogniwo akumulatorowe 18 V systemu Cordless Alliance jest w 100% kompatybilne z urządzeniami Metabo tej samej klasy, a tutaj producent opiera się na prostocie i praktyczności, gdzie jedno ogniwo akumulatora musi zapewnić swoim użytkownikom wiele rozwiązań.

Szeroka gama narzędzi ogrodniczych serii akumulatorowej obejmuje nożyce do żywopłotów, nożyce do krzewów i traw, akumulatorowe dmuchawy do liści, wykaszarki, wydajne kosiarki i opryskiwacze.

 

 

Zdjęcie: Wykaszarka akumulatorowa Metabo FSB 36-18 LTX BL 40

Zdjęcie: Urządzenie natryskowe akumulatorowe montowane na plecy Metabo RSG 18 LTX 15

 

Potrzebujesz porady dotyczącej wyboru narzędzi ogrodniczych? Napisz do nas na pytaniatechniczne@doktormlotek.pl a chętnie Ci pomożemy.

Wszystkie nowości

Powiązane produkty