Solidne prezenty dla prawdziwych koneserów

Znowu się zaczyna. Boże Narodzenie jest tuż za rogiem i wielu z was zastanawia się, co zrobić w tym roku, aby zadowolić swoich bliskich i uczynić ich naprawdę szczęśliwymi. Dlatego Doktor Młotek wybrał 3 najlepszych, solidnych prezentów dla wszystkich majsterkowiczów, ale także profesjonalistów, którzy lubią prawdziwą jakość.

1. Zestaw akumulatorowych wkrętarek wiertarskich Bosch

Wkrętarka jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego warsztatu i gospodarstwa domowego. Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje złożyć meble. Podaruj swojemu mężczyźnie coś naprawdę wysokiej jakości, ale jednocześnie w przystępnej cenie. Akumulatorowa wkrętarka wiertarska GSR 12 V-30 to idealny wybór. Wkrętarka wyposażona jest w bezemisyjny silnik, który pozwala na dłuższą pracę urządzenia oraz zapewnia jego dłuższą żywotność. Wkrętarka może wiercić w drewnie, stali i aluminium. Posiada dwie prędkości, przy czym najwyższa prędkość obrotowa na biegu jałowym wynosi do 1600 na minutę. Jednak tym, co chyba najbardziej cieszy podczas rozpakowywania, jest zawartość przesyłki. Dwa akumulatory 12 V, szybka ładowarka, 25-częściowy zestaw bitów, 7-częściowy zestaw bitów do drewna, 7-częściowy zestaw bitów do metalu oraz poręczna torba na narzędzia. Po prostu nie ma się czym przejmować.

aku šroubovák bosch

Fotografia: Zestaw akumulatorowych wkrętarek wiertarskich Bosch

2. Akumulatorowa chłodziarka Metabo

To już jest gratka dla wszystkich fanów Metabo i nie tylko dla nich. Akumulatorowa chłodziarka Metabo jest stosunkowo nowym nabytkiem na rynku i w firmie Doktor Młotek. Jeśli Twój złota rączka musi pracować w większej odległości od swojego warsztatu i lubi swoje napoje schłodzone lub ciepłe, to jest to strzał w dziesiątkę. Skrzynka może pomieścić butelki o pojemności do 1,5 litra. Chłodziarka może schłodzić napoje o 17 °C w porównaniu z temperaturą zewnętrzną. Całkowita pojemność skrzyni wynosi 24 litry. Producent nie zapomniał o otwieraczu do butelek, który znajduje się w lewej górnej części pudełka. Akumulator i ładowarka nie są dołączone do zestawu, ale w pudełku znajdują się kompatybilne ogniwa akumulatorowe klasy 18 V. To z pewnością będzie miłą niespodzianką dla prawdziwych majsterkowiczów i hobbystów.

Fotografia: Akumulatorowa chłodziarka Metabo


3. Akumulatorowy ekspres do kawy Makita

Filiżanka aromatycznej kawy w 4 minuty? Przenośny ekspres do kawy z akumulatorem może przygotować do pięciu filiżanek kawy na jednym ładowaniu. Możesz użyć kawy sypanej lub w kapsułkach. Ekspres do kawy posiada wbudowany bezpiecznik, który automatycznie wyłącza urządzenie w przypadku braku wystarczającej ilości wody. Jeśli naprawdę chcesz być modny i wywołać falę entuzjazmu i podziwu wśród swoich znajomych, polecamy ten ekspres do kawy. Makita stawia na gusta prawdziwych koneserów!

Fotografia: Akumulatorowy ekspres do kawy Makita

Potrzebujesz porady przy wyborze elektronarzędzia lub narzędzia akumulatorowego? Skontaktuj się z firmą Doktor Młotek wysyłając e-mail na adres pytaniatechniczne@doktormlotek.pl, a my z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze.

Wszystkie nowości

Powiązane produkty