Szlifierki wibracyjne BLACK&DECKER precyzyjnie usuwają stare powłoki malarskie i lakiernicze. Są mistrzami precyzyjnego szlifowania płaskich powierzchni i krawędzi. W zależności od rodzaju papieru ściernego można szlifować drewno, metal i plastik. W przeciwieństwie do pracochłonnego szlifowania ręcznego, ręcznymi szlifierkami wibracyjnymi BLACK&DECKER pracujesz szybko i wydajnie. Zalety szlifierek wibracyjnych BLACK&DECKER to płynna praca i zintegrowane odsysanie. Przy wyborze natkniesz się na dwa rodzaje szlifierek wibracyjnych, które są podzielone ze względu na ich kształt. Szlifierki prostokątne BLACK&DECKER służą do szlifowania dużych, płaskich powierzchni, ponieważ mają wyższą wydajność. Wręcz przeciwnie, mamy do czynienia z mniejszą mocą przy mniejszych wibrujących ręcznych szlifierkach delta BLACK&DECKER , dzięki czemu nadają się do szlifowania mniejszych powierzchni, narożników i krawędzi. Często pracujesz poza zasięgiem sieci? Zobacz również naszą ofertę akumulatorowych szlifierek wibracyjnych BLACK&DECKER . Zawsze zwracaj uwagę na dobór wysokiej jakości akcesoriów do szlifierek. Reprezentujemy również popularne marki szlifierek wibracyjnych Bosch, Dewalt, Dremel, Makita, Metabo, Gardena, Knipex, Kärcher, Stanley, Black&Decker, AGT i innych.
Dzięki ergonomicznej konstrukcji szlifierki wibracyjne można łatwo prowadzić, a praca z nimi jest bezpieczna. Można szlifować pod dowolnym kątem prostym - ręczne wykańczanie nie jest w ogóle konieczne.
Przy wyborze spotkasz się z dwoma rodzajami szlifierki wibracyjne, które dzielimy ze względu na kształt.
Szlifierki wibracyjne prostokątne (szlifierki oscylacyjne) stosuje się przy szlifowaniu dużych, płaskich powierzchni, ponieważ charakteryzują się większą wydajnością. Z drugiej strony niższą wydajność mniejsze szlifierki wibracyjne delta dlatego nadają się one do szlifowania mniejszych powierzchni, narożników i krawędzi.
Podstawowy wymóg szlifierki nowa szlifierka wibracyjna jest wystarczająca wkład silnika. Jeśli chcemy zakupić narzędzie do sporadycznego szlifowania mniejszych powierzchni, wystarczy szlifierka wibracyjna o mocy wejściowej do 200 W. Częstsze użytkowanie wymaga około 500 W. Liczba oscylacji szlifowania jest również powiązana z poborem mocy. Szlifierki wibracyjne U poruszają się powyżej granicy 2000 oscylacji na minutę.
Powierzchnia szlifowania ma również wpływ na funkcjonalność szlifierki wibracyjnej i możliwości jej wykorzystania. Im jest większy, tym szybciej możesz wykonać zadanie. Jeśli chcesz szlifować mniejsze powierzchnie, powinieneś raczej użyć szlifierki o lepiej dostosowanej mniejszej powierzchni szlifowania. Wielkość powierzchni szlifowania powinna również dopasować moc silnika szlifierki. Uważaj na urządzenia o małej mocy i dużej powierzchni szlifowania.
Większość płyt szlifierskich ma kwadratowe lub prostokątne a papier ścierny mocuje się do nich za pomocą metalowych zacisków. Istnieją jednak również trójkątne, przeznaczone do szlifowania trudno dostępnych zakamarków. Do przeszlifowania drewna potrzebny będzie papier ścierny o większym uziarnieniu niż np. do zeszlifowania krawędzi zaschniętej szpachli czy usunięcia starej farby.
✔ Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą szlifierek z gwarancją jakości i pochodzenia towaru.
✔ Lubimy narzędzia, technologię i materiały. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu.
✔ Naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne i doradztwo.
✔ Oferujemy możliwość skorzystania z przedłużonych gwarancji bezpośrednio u dostawcy.
Skontaktuj się z nami na e-mail info@doktormlotek.pl.
Abychom vám pomohli rychle najít obsah, který na našich webových stránkách hledáte, ušetřili vám mnoho kliknutí a zabránili zobrazování reklam, které vás nezajímají, potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookie.