Szlifierki wibracyjne BOSCH precyzyjnie usuwają stare powłoki malarskie i lakiernicze. Są mistrzami precyzyjnego szlifowania płaskich powierzchni i krawędzi. W zależności od rodzaju papieru ściernego można szlifować drewno, metal i plastik. W przeciwieństwie do pracochłonnego szlifowania ręcznego, ręcznymi szlifierkami wibracyjnymi BOSCH pracujesz szybko i wydajnie. Zalety szlifierek wibracyjnych BOSCH to płynna praca i zintegrowane odsysanie. Przy wyborze natkniesz się na dwa rodzaje szlifierek wibracyjnych, które są podzielone ze względu na ich kształt. Szlifierki prostokątne BOSCH służą do szlifowania dużych, płaskich powierzchni, ponieważ mają wyższą wydajność. Wręcz przeciwnie, mamy do czynienia z mniejszą mocą przy mniejszych wibrujących ręcznych szlifierkach delta BOSCH , dzięki czemu nadają się do szlifowania mniejszych powierzchni, narożników i krawędzi. Często pracujesz poza zasięgiem sieci? Zobacz również naszą ofertę akumulatorowych szlifierek wibracyjnych BOSCH . Zawsze zwracaj uwagę na dobór wysokiej jakości akcesoriów do szlifierek. Reprezentujemy również popularne marki szlifierek wibracyjnych Bosch, Dewalt, Dremel, Makita, Metabo, Gardena, Knipex, Kärcher, Stanley, Black&Decker, AGT i innych.
Dzięki ergonomicznej konstrukcji szlifierki wibracyjne można łatwo prowadzić, a praca z nimi jest bezpieczna. Można szlifować pod dowolnym kątem prostym - ręczne wykańczanie nie jest w ogóle konieczne.
Przy wyborze spotkasz się z dwoma rodzajami szlifierki wibracyjne, które dzielimy ze względu na kształt.
Szlifierki wibracyjne prostokątne (szlifierki oscylacyjne) stosuje się przy szlifowaniu dużych, płaskich powierzchni, ponieważ charakteryzują się większą wydajnością. Z drugiej strony niższą wydajność mniejsze szlifierki wibracyjne delta dlatego nadają się one do szlifowania mniejszych powierzchni, narożników i krawędzi.
Podstawowy wymóg szlifierki nowa szlifierka wibracyjna jest wystarczająca wkład silnika. Jeśli chcemy zakupić narzędzie do sporadycznego szlifowania mniejszych powierzchni, wystarczy szlifierka wibracyjna o mocy wejściowej do 200 W. Częstsze użytkowanie wymaga około 500 W. Liczba oscylacji szlifowania jest również powiązana z poborem mocy. Szlifierki wibracyjne U poruszają się powyżej granicy 2000 oscylacji na minutę.
Powierzchnia szlifowania ma również wpływ na funkcjonalność szlifierki wibracyjnej i możliwości jej wykorzystania. Im jest większy, tym szybciej możesz wykonać zadanie. Jeśli chcesz szlifować mniejsze powierzchnie, powinieneś raczej użyć szlifierki o lepiej dostosowanej mniejszej powierzchni szlifowania. Wielkość powierzchni szlifowania powinna również dopasować moc silnika szlifierki. Uważaj na urządzenia o małej mocy i dużej powierzchni szlifowania.
Większość płyt szlifierskich ma kwadratowe lub prostokątne a papier ścierny mocuje się do nich za pomocą metalowych zacisków. Istnieją jednak również trójkątne, przeznaczone do szlifowania trudno dostępnych zakamarków. Do przeszlifowania drewna potrzebny będzie papier ścierny o większym uziarnieniu niż np. do zeszlifowania krawędzi zaschniętej szpachli czy usunięcia starej farby.
✔ Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą szlifierek z gwarancją jakości i pochodzenia towaru.
✔ Lubimy narzędzia, technologię i materiały. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu.
✔ Naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne i doradztwo.
✔ Oferujemy możliwość skorzystania z przedłużonych gwarancji bezpośrednio u dostawcy.
Skontaktuj się z nami na e-mail info@doktormlotek.pl.
Aby pomóc użytkownikowi w szybkim znalezieniu poszukiwanych treści w naszej witrynie, zaoszczędzić mu wielu kliknięć i uniknąć wyświetlania reklam, które go nie interesują, potrzebujemy jego zgody na przetwarzanie plików cookie.