317
6058 zł

Aku młotowiertarki Makita

Wiertarki udarowe akumulatorowe Makita wizualnie przypominają wiertarkę udarową. Różnią się jednak wyższą wydajnością i szybkością, dlatego polecamy je nawet w profesjonalnej pracy rzemieślników. Dzięki konstrukcji udaru Makita pracujesz komfortowo nawet w trudno dostępnych miejscach, nie potrzebujesz zasięgu prądu elektrycznego. Doktor Młotek oferuje również klasyczne młoty wiertarskie elektryczne, materiał do wiercenia oraz akcesoria do narzędzi akumulatorowych. Jesteśmy autoryzowanymi dealerami popularnych marek młotów wiertarskich AKU Bosch,Hikoki, Makita, Metabo, i innych.

Młoty udarowo-obrotowe marki AKU to popularne narzędzie do różnego rodzaju prac budowlanych i remontowych. Ich akumulatorowa konstrukcja sprawia, że są bardzo mobilne i wygodne do pracy w terenie lub w miejscach bez dostępu do sieci energetycznej.

Głównym przeznaczeniem tych narzędzi jest wiercenie w twardych materiałach, takich jak beton, cegła czy kamień. Charakteryzują się wysoką wydajnością dzięki połączeniu ruchu obrotowego i udarowego, co pozwala na przebijanie nawet bardzo odpornych materiałów.

Wybierając młot udarowo-obrotowy AKU, należy wziąć pod uwagę pojemność akumulatora i moc silnika. Większa pojemność akumulatora oznacza dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu, podczas gdy mocniejszy silnik zwiększa wydajność wiercenia.

Młoty udarowo-obrotowe AKU mogą różnić się rozmiarem, wagą i innymi cechami, takimi jak regulacja prędkości lub funkcja cofania, która umożliwia wyciągnięcie zakleszczonego wiertła.

Wybór i korzystanie z odpowiedniego narzędzia znacznie ułatwia pracę i zwiększa produktywność podczas prac budowlanych i remontowych.