191
3824 zł

Baterie w opakowaniu

0 kg
11 kg

Aku wiertarki (wkrętaki)

Akumulatorowa wiertarka lub akumulatorowa wkrętarka to uniwersalny pomocnik, którego nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie ani w gospodarstwie domowym. Zaletą wiertarek akumulatorowych (wkrętarki akumulatorowe) jest mobilność i możliwość pracy w dowolnym miejscu bez konieczności używania kabla czy prądu. Zasilane są baterią, która kontroluje moc i czas pracy. Dzięki braku kabla można dostać się w trudno dostępne miejsca i ułatwić pracę na wysokości. O długości czasu pracy i mocy decyduje ogniwo akumulatora, we wszystkich pozostałych parametrach wiertarki i wkrętarki można porównać z elektrycznymi. Dla większego komfortu użytkownika zalecamy rozważenie zakupu zamiennej baterii . Wybieraj spośród popularnych autoryzowanych marek BoschKarcherMakitaMetabo i innych, a także szereg wysokiej jakości akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych.

Akumulatorowe wkrętarki i wiertarki to podstawowe maszyny, których nie może zabraknąć w żadnym warsztacie czy gospodarstwie domowym. Są uniwersalnymi pomocnikami w szerokim zakresie prac domowych i zawodowych. Wersja AKU wyróżnia się również mobilnością, nie ogranicza Cię kabel i cieszysz się swobodną pracą w dowolnym miejscu. Zaskoczy Cię swoją wytrzymałością i wydajnością.

O długości czasu pracy i mocy decyduje ogniwo akumulatora, we wszystkich pozostałych parametrach wiertarko-wkrętarkę można porównać do elektrycznej. Rozładowanie zmniejsza również wydajność wiertarki akumulatorowej. Dla większego komfortu użytkownika, zalecamy rozważenie zakupu zapasowej baterii. Alternatywnie, kup od razu cały zestaw narzędzi bezprzewodowych.

Kryteria wyboru wiertarki akumulatorowej:

Moc: im wyższe napięcie (V), tym wyższa moc.

Wytrzymałość: im wyższa pojemność akumulatora (Ah), tym dłuższa żywotność.

 

Udar wiertarki akumulatorowej

.Do podstawowych prac, takich jak wiercenie w drewnie lub betonie, wystarczy wiertarka udarowa. Jeśli zamierzasz pracować z twardszym materiałem i chcesz postawić na wiertarkę uniwersalną, wybierz wariant AKU z udarem. Daje to możliwość włączania lub wyłączania mechanizmu udarowego, dzięki czemu w razie potrzeby bez problemu można wiercić w twardych materiałach budowlanych, takich jak kamień, stal czy beton.

Podczas pracy z miękkim materiałem wyłącz udar, aby zapobiec uszkodzeniu materiału. Dla większej wydajności należy pomyśleć o doborze wysokiej jakości akcesoriów, zwłaszcza wierteł przystosowanych do pracy z twardymi materiałami.

Zintegrowane oświetlenie

Dzięki zintegrowanemu oświetleniu możesz wygodnie pracować wiertarką akumulatorową (wkrętarką akumulatorową) nawet w ciemnych, trudno dostępnych miejscach.

Wskaźnik naładowania baterii

Akumulator wyposażony jest w praktyczny wskaźnik aktualnego stanu naładowania umożliwiający planowanie pracy.

Wiertła i otwornice do wiertarek akumulatorowych

 • Wiertła do drewna miękkiego tworzywa sztucznego i miękkiego metaluVrtáky do dřeva měkkého plastu a měkkého kovu

 • Wiertła do szkła Vrtáky do skla

 • Pogłębiacze Záhlubníky

 • Otwornice - drewno Děrovky - dřevo

 • Otwornica - metal Děrovky - kov

 • Otwornica - ceramicznaDěrovky - keramika

 • Otwornice - multi construction Děrovky - multi construction

 • Otwornice - drewno, metalDěrovky - dřevo, kov

 • Wiertła do drewnaVrtáky do dřeva

 • Wiertła do metaluVrtáky do kovu

 • Wiertła do kamienia, płytki, MultiConstructionVrtáky na kámen, dlaždice, MultiConstruction

 • Wiertła do betonu Vrtáky do betonu

Potrzebujesz porady dotyczącej wyboru wiertarki akumulatorowej? Skontaktuj się z Doktor Młotek  pod adresem e-mail pytaniatechniczne@doktormletek.pl lub telefonicznie +48 323235015