39
1048 zł

Myjki do okien

Usuń smugi i brud jednym pociągnięciem. Akumulatorowe myjki do okien  lub ściągaczki akumulatorowe oszczędzają czas i wysiłek, skutecznie czyszczą, zasysają wodę i nie pozostawiają smug. Z elegancją myjesz i polerujesz okna, dzięki gamie akcesoriów możesz dodatkowo poszerzyć umiejętności odkurzaczy do okien. Podczas pracy z płynami do mycia szyb zalecamy stosowanie specjalistycznych detergentów do szyb, które zwielokrotnią efekt końcowy. Reprezentujemy autoryzowane popularne marki środków do mycia okien Bosch, Karcher i inne.

Olśniewający połysk za jednym pociągnięciem

Myjki do okien, ściągaczki akumulatorowe lub odkurzacze do okien usuwają brud za jednym razem, odkurzają wodę i pozostawiają szyby w czystości i bez smug. Dodatkowo praca z nimi jest ekonomiczna i ekologiczna, dzięki niższemu zużyciu wody oszczędzasz własny portfel i przyrodę.

Drzwi, kabiny prysznicowe i lustra

Uwaga! Chociaż mówimy o środkach do czyszczenia okien, możesz skorzystać z ich usług gdzie indziej. Dzięki nim można polerować szklane drzwi, kabiny prysznicowe, lustra, płytki, szklane stoły i ogólnie gładkie powierzchnie.

Kärcher VW 5 Premium

Kto będzie używać do czyszczenia okien?

Myjki okienne oszczędzają czas, co jest zaletą, którą w dzisiejszych czasach docenią wszyscy. Jeśli mamy wymienić konkretne grupy, kupowanie ich polecamy szczególnie rodzicom, właścicielom zwierząt domowych i osobom starszym.

Jednym ruchem możesz usunąć odciski palców dzieci i nosów zwierząt. Dodatkowy drążek przedłużający rączkę ułatwi pracę osobom starszym. Dzisiejszy trend to wnętrza z wieloma dużymi oknami, w których dzięki myjce można wykonać tę samą pracę w znacznie krótszym czasie. Odkurzacz do okien polecamy każdemu, kto nie chce martwić się myciem okien, ale dobrze się bawi. Nie tylko nie będziesz się pocić, ale nawet nie zamoczysz rąk. Jeśli chcesz wzmocnić efekt sięgnij po specjalistyczne płyny do mycia szyb.

Jak pracować z odkurzaczem do okien?

Procedura jest prosta: naładuj ściągaczkę, wytrzyj ramy okienne i zabierz się do pracy. Opryskiwacz jest dostarczany w pakiecie podstawowym razem ze ssawką lub można go zakupić jako wyposażenie dodatkowe. Spryskaj okno, wytrzyj je i po raz pierwszy ciesz się wypolerowaną szybą.

Bosch GlassVac

Ważne parametry przy wyborze

Jeśli wiesz, że potrzebujesz odkurzacz do czyszczenia okien, oto kilka wskazówek dotyczących parametrów do wyboru.

  • Żywotność baterii

Standardowa żywotność baterii to około 30 do 40 minut na jednym ładowaniu. Czas ładowania wynosi od 2 do 3 godzin. Niektórzy producenci twierdzą, że na jednym ładowaniu można umyć do 20 okien, dzięki czemu można tak szybko pracować z odkurzaczami do okien.

  • Waga i wielkość pojemnika

Wybierz wagę, aby wygodnie pracować z odkurzaczem. Należy pamiętać, że rozmiar pojemnika jest również powiązany z wagą. Tutaj im większy pojemnik (i im większa masa całkowita maszyny), tym mniej trzeba wylewać wody. Wybierając więc, zastanów się, jak daleko musiałbyś odejść i jak często będziesz używać odkurzacza.

Dzięki zestawowi przedłużającemu możesz osiągnąć wysokość bez użycia drabiny.

  • Szerokość dyszy ssącej

Standardowa szerokość do mycia klasycznych okien to około 25 cm. Niektóre modele zawierają również wąską ściągaczkę w zestawie podstawowym, odpowiednią do mniejszych okien lub drzwi lub można ją kupić jako akcesoria.

  • Dodatkowa tycz

Aby dostać się na wygodną wysokość bez krzesła czy schodów, wybierz model z dodatkowym drążkiem. Tyczkę docenią małe kobiety, osoby z lękiem wysokości oraz osoby cierpiące na bóle pleców.

 

Środki do czyszczenia i pielęgnacji szkła Kärcher 3 w 1 i skoncentrowany środek do czyszczenia szkła