99
1035 zł

Zestaw Gola

Każdy wie, że fortuna sprzyja przygotowanym. Aby z łatwością poradzić sobie w każdej sytuacji, zaopatrz się w zestaw celów. W praktycznym etui znajdziesz podstawowe narzędzia do pracy, są to uniwersalne narzędzia ręczne. Zaletą jest to, że z zestawu {*maker's} gola można korzystać nawet podczas pracy w ciasnych miejscach. W zestawie znajdziesz grzechotkę i nasadki, które poradzą sobie z każdym zadaniem. Zmontuj meble i napraw to, co wymaga naprawy. Jedna mała walizka - wiele zastosowań.

Zestawy narzędzi ręcznych gola są bardzo praktycznymi narzędziami do różnych napraw i montażu. Zestaw gola zazwyczaj zawiera różne rozmiary nasadek, które są zamontowane na kluczu gola. Nasadki te są używane do dokręcania lub odkręcania śrub i nakrętek o różnych rozmiarach. Zestawy Gola są często używane w mechanice samochodowej, budownictwie, a także do majsterkowania.

Każdy zestaw gola zazwyczaj zawiera:

Klucz Gola (Spanner): klucz, na którym montowane są poszczególne nasadki. Jest on wyposażony w mechanizm, który pozwala mu obracać się tylko w jednym kierunku, co ułatwia pracę.

Główki (przedłużki): wymienne części o różnych rozmiarach, które są montowane na kluczu płaskim. Są one używane do obsługi śrub lub nakrętek.

Części przedłużające: Służą do docierania do śrub w głębszych lub trudno dostępnych miejscach.

Adaptery: umożliwiają stosowanie nasadek z różnymi rozmiarami lub typami kluczy nasadowych.

Części przegubowe: umożliwiają elastyczną obsługę nasadek w ograniczonych przestrzeniach.

Zestawy Gola można również uzupełnić o inne narzędzia, takie jak wkrętaki, szczypce lub klucze. Są one dostępne w różnych rozmiarach i zestawach dostosowanych do różnych potrzeb i rodzajów pracy. Korzystanie z zestawu gola wymaga podstawowej wiedzy na temat tego, które nasadki i adaptery najlepiej nadają się do określonych zadań, a także pewnych umiejętności w posługiwaniu się narzędziami.