205
8457 zł

Aku nożyce Stanley

Cięcie blachy i gałęzi na drzewach? Doktor Młotek oferuje nożyce akumulatorowe Stanley do pracy w warsztacie i ogrodzie. Wersja akumulatorowa ma tę zaletę, że działa bez ograniczeń w każdym miejscu w porównaniu do nożyc elektrycznych Stanley. Nie jesteś zależny od zasięgu gniazdka elektrycznego, a kabel nie będzie Ci przeszkadzał. Wybierz akumulatorowe nożyce do blachy lub akumulatorowe sekatory Stanley i ciesz się komfortem pracy. U Doktora Młotka znajdziesz również akcesoria do narzędzi akumulatorowych. Jesteśmy autoryzowanymi dealerami popularnych marek nożyczek akumulatorowych Bosch, Gardena, Hikoki, Karcher, Makita, Metabo, i innych.

 

Jak wybrać nożyce AKU?

Przed zakupem nożyc AKU, musisz zrozumieć jakie zadania będziesz z nimi wykonywać. Jeśli planujesz ciąć tylko cienkie gałązki, wystarczą nożyczki z mniejszymi ostrzami. Jeśli jednak planujesz ciąć grubsze gałęzie, wybierz nożyce accu z większymi ostrzami.

Wydajność baterii jest bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze nożyc do gałęzi. Jeśli planujesz używać nożyc przez dłuższy czas, wybierz nożyce akumulatorowe o dużej pojemności baterii. Jeśli jednak planujesz używać nożyc tylko od czasu do czasu, wystarczy mniejsza pojemność baterii.

Waga i ergonomia są również ważnymi czynnikami przy wyborze pary nożyc akumulatorowych. Wybierz nożyczki, które są dla Ciebie wygodne i nie męczą Cię podczas ich używania. Jeśli planujesz ciąć większą powierzchnię, lepszym wyborem będą te lekkie.