185
8361 zł

Aku wiertarki (wkrętaki) Bosch

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch czy wkrętarka akumulatorowa Bosch to uniwersalny pomocnik, którego nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie czy gospodarstwie domowym. Zaletą wiertarek akumulatorowych (wkrętarek akumulatorowych) Bosch jest mobilność i możliwość pracy w dowolnym miejscu bez konieczności użycia kabla czy prądu. Zasilane są ogniwem akumulatorowym, które kontroluje moc i czas pracy. Dzięki brakowi kabla można dostać się do trudno dostępnych miejsc i ułatwić pracę na wysokości. O długości czasu pracy i mocy decyduje ogniwo akumulatora, we wszystkich innych parametrach wiertarko-wkrętarkę Bosch można porównać z elektryczną. Dla większego komfortu użytkownika zalecamy rozważenie zakupu akumulatora zamiennego Bosch. Wybieraj spośród popularnych autoryzowanych marek Black&DeckerBoschDewaltMakita, Metabo, i innych, a także szereg wysokiej jakości akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych.

Akumulatorowe wkrętarki i wiertarki to podstawowe maszyny, których nie może zabraknąć w żadnym warsztacie czy gospodarstwie domowym. Są uniwersalnymi pomocnikami w szerokim zakresie prac domowych i zawodowych. Wersja AKU wyróżnia się również mobilnością, nie ogranicza Cię kabel i cieszysz się swobodną pracą w dowolnym miejscu. Zaskoczy Cię swoją wytrzymałością i wydajnością.

O długości czasu pracy i mocy decyduje ogniwo akumulatora, we wszystkich pozostałych parametrach wiertarko-wkrętarkę można porównać do elektrycznej. Rozładowanie zmniejsza również wydajność wiertarki akumulatorowej. Dla większego komfortu użytkownika, zalecamy rozważenie zakupu zapasowej baterii. Alternatywnie, kup od razu cały zestaw narzędzi bezprzewodowych.

Kryteria wyboru wiertarki akumulatorowej:

Moc: im wyższe napięcie (V), tym wyższa moc.

Wytrzymałość: im wyższa pojemność akumulatora (Ah), tym dłuższa żywotność.

 

Udar wiertarki akumulatorowej

Do podstawowych prac, takich jak wiercenie w drewnie lub betonie, wystarczy wiertarka udarowa. Jeśli zamierzasz pracować z twardszym materiałem i chcesz postawić na wiertarkę uniwersalną, wybierz wariant AKU z udarem. Daje to możliwość włączania lub wyłączania mechanizmu udarowego, dzięki czemu w razie potrzeby bez problemu można wiercić w twardych materiałach budowlanych, takich jak kamień, stal czy beton.

Podczas pracy z miękkim materiałem wyłącz udar, aby zapobiec uszkodzeniu materiału. Dla większej wydajności należy pomyśleć o doborze wysokiej jakości akcesoriów, zwłaszcza wierteł przystosowanych do pracy z twardymi materiałami.

Zintegrowane oświetlenie

Dzięki zintegrowanemu oświetleniu możesz wygodnie pracować wiertarką akumulatorową (wkrętarką akumulatorową) nawet w ciemnych, trudno dostępnych miejscach.

Wskaźnik naładowania baterii

Akumulator wyposażony jest w praktyczny wskaźnik aktualnego stanu naładowania umożliwiający planowanie pracy.

Potrzebujesz porady dotyczącej wyboru wiertarki akumulatorowej? Skontaktuj się z Doktor Młotek  pod adresem e-mail pytaniatechniczne@doktormletek.pl lub telefonicznie +48 323235015