Pompa ogrodowa 18V-2000 - trwała, łatwa, szybka

GardenPump 18V-2000 : Ekologiczna pompa akumulatorowa do wydajnego podlewania ogrodu wodą deszczową. Łatwa instalacja, uniwersalna konstrukcja, kompatybilność z akumulatorami POWER FOR ALL.

ZdjęcieAkumulatorowa pompa ogrodowa 18V-2000

 

Podczas gdy wielu cieszy się gorącymi letnimi dniami, fale upałów są prawdziwym utrudnieniem dla roślin, jeśli nie są odpowiednio pielęgnowane. Dr. Hammer oferuje wskazówkę, jak łatwo zapewnić odpowiednią wilgotność w ogrodzie. Akumulatorowa pompa Garden Pump 18V-2000 podleje roślinność w odległości do 25 metrów, a dzięki konstrukcji AKU można jej używać w miejscach poza zasięgiem sieci elektrycznej. Jakie ciekawostki przygotowała firma Bosch dla użytkowników pomp?

Pompa ogrodowa 18V-2000 nadaje się do szerokiej gamy otwartych zbiorników na deszczówkę, nawet tych z pokrywą ochronną lub naprawdę dużych. Dzięki 2,5-metrowemu przewodowi i 2,5-metrowemu wężowi pompa do deszczówki nadaje się do zbiorników o głębokości do 1,8 m!

Oczywiście dostawa obejmuje przedłużenie, które można zamontować na ścianie lub po prostu zawiesić bezpośrednio na zbiorniku. Następnie wystarczy zanurzyć pompę do deszczówki w zbiorniku, podłączyć wąż ogrodowy o długości do 25 m i rozpocząć nawadnianie za pomocą wybranego pistoletu natryskowego. Jakie to proste...

Drobna siatka filtracyjna chroni pompę przed osadami i uszkodzeniami, a duża powierzchnia boczna maksymalizuje przepływ wody przez pompę. Rzeczywiście, pompa może wytworzyć silny strumień i natrysk, umożliwiając dotarcie do trudno dostępnych roślin. Można też wykorzystać moc pompy do lekkich prac porządkowych w ogrodzie.
 

ZdjęcieAkumulatorowa pompa ogrodowa 18V-2000

Czego jeszcze potrzebujesz od nawadniania? Aby działało automatycznie i regularnie! Pomaga w tym zintegrowana funkcja timera. Nie musisz już kupować zewnętrznego komputera nawadniającego, aby zaprogramować czas i czas trwania nawadniania, po prostu ustaw niezbędne czasy bezpośrednio na pompie i od tego momentu możesz zapomnieć o regularnej pielęgnacji trawnika lub ogrodu warzywnego. Pompa Garden Pump 18V-2000 będzie teraz pracować za Ciebie.

Pompa jest również wyposażona w blokadę bezpieczeństwa na uchwycie ściennym. Zapewnia to zminimalizowanie ryzyka kradzieży w przypadku korzystania z pompy w oddalonym ogrodzie lub domku letniskowym. Dzięki dołączonej śrubie i blokadzie prowadnicy zabezpieczenie narzędzia jest bardzo wygodne.

ZdjęcieAkumulatorowa pompa ogrodowa 18V-2000

Aby zapobiec niezamierzonemu opróżnieniu zbiornika, złącze zabezpieczające przed przepełnieniem automatycznie zasysa powietrze do węża spustowego, gdy pompa jest wyłączona. Ponownie, jedna rzecz mniej do zmartwienia!

Ta pompa wykorzystuje system akumulatorów POWER FOR ALL firmy Bosch. Akumulator 18 V POWER FOR ALL firmy Bosch umożliwia szybkie i łatwe przełączanie między urządzeniami, a dla jeszcze większej elastyczności akumulator pasuje również do narzędzi partnerów z systemem POWER FOR ALL.

Parametry techniczne:

Napięcie akumulatora 18,0 V
Kompatybilność baterii 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Zalecane akumulatory >= 2,0 Ah
Pojemność akumulatora 2.5 Ah
Czas ładowania, maks. 120 min
Czas działania, maks. 30 min
Natężenie przepływu, maks. 33.3 l/min
Długość węża łączącego 2.5 m
Funkcja timera Ano
Maks. głębokość zbiornika 1.80 m
Wymiary narzędzia (dł. x szer. x wys.) 130 x 110 x 200 mm
Waga 2,2 kg

W opakowaniu znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do natychmiastowego użycia. Oprócz samej pompy ogrodowej 18V-2000, zakres dostawy obejmuje również akumulator 18 V 2,5 Ah, jednostkę sterującą akumulatora, ładowarkę AL 1810 CV, przedłużenie zbiornika, przedłużenie ścienne, wąż łączący 2,5 m i przewód węża.

ZdjęcieAkumulatorowa pompa ogrodowa 18V-2000

Potrzebujesz porady dotyczącej wyboru sprzętu ogrodowego? Skontaktuj się z Doktor Młotek wysyłając maila na adres pytaniatechniczne@doktormlotek.pl a chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru.

Wszystkie nowości

Powiązane produkty