362
1426 zł

Piły elektryczne Bosch

Ścinka drzew, ogrzewanie drewnem? Jeśli pracujesz z drewnem lub po prostu musisz zaopatrzyć na w sezon grzewczy, nie możesz obejść się bez dobrej jakości piły łańcuchowej Bosch. Pilarki łańcuchowe to najpotężniejsze ze wszystkich pilarek. Jak wybrać pilarkę? Zapytaj nas, a my doradzimy. U Doktora Młotka jako autoryzowanego sprzedawcy znajdziesz mnóstwo pilarek Bosch, w tym szeroką gamę akcesoriów do pilarek. Reprezentujemy autoryzowane popularne marki pił elektrycznych, spalinowych lub akumulatorowych Bosch, Makita i inne.

Dlaczego warto kupić pilarkę łańcuchową?

Pilarka łańcuchowa to narzędzie, które często okazuje się nieocenione w wielu gospodarstwach domowych. Niezależnie od tego, czy trzeba przyciąć drzewo w ogrodzie, rozłupać opał na zimę, czy po prostu od czasu do czasu wykonać prace stolarskie, pilarka łańcuchowa oszczędza czas i zmniejsza wysiłek potrzebny do wykonania tych zadań. Ponadto jest to również narzędzie, które zapewnia elastyczność, ponieważ można go używać wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać prace związane z drewnem.

Jak wybrać odpowiednią pilarkę łańcuchową

Wybór odpowiedniej pilarki łańcuchowej to kwestia Państwa potrzeb i oczekiwań. Proszę zastanowić się, do czego najczęściej będzie używana pilarka. Do sporadycznego użytku w ogrodzie, mniejszy model może być w porządku, podczas gdy do cięższych prac, takich jak cięcie dużych drzew, potrzebny będzie mocniejszy, bardziej wytrzymały model.

Waga pilarki, jej wygoda i łatwość obsługi są również ważnymi kryteriami. Dla niektórych użytkowników czynnikiem decydującym może być również to, czy pilarka jest zasilana benzyną, czy też jest to model elektryczny. Podczas gdy piły spalinowe są mocniejsze i mogą pracować dłużej bez konieczności ładowania, piły elektryczne są generalnie lżejsze, cichsze i łatwiejsze w utrzymaniu.

Jakie są ich praktyczne zastosowania?

Pilarki elektryczne mogą być używane w wielu różnych sytuacjach. W domu są one często używane do obróbki drewna, na przykład do ścinania drzew, cięcia drewna na opał lub do różnych zadań budowlanych. Profesjonaliści używają ich w budownictwie, rolnictwie, ogrodnictwie lub leśnictwie.

Mają one również swoje miejsce w akcjach ratowniczych, gdzie są wykorzystywane do usuwania przeszkód, takich jak powalone drzewa lub gruz. Wreszcie, pilarki łańcuchowe są również narzędziem wybieranym w wielu dyscyplinach artystycznych, w tym w rzeźbie i snycerstwie.

 

 

  • Bosch Keo

    • ostatnie 6 sztuk w promocji
    Bosch Keo

    Bezprzewodowa piła ogrodowa Keo. Bez wysiłku tnie nawet grube gałęzie Bezproblemowe cięcie: gałęzie o grubości do 80 mm * łatwo tną przez ciągnięcie. Umożliwia od 30 do 190 cięć na jednym ładowaniu…

     362,78 zł Do koszyku