398
2779 zł

Szlifierki proste Bosch

Szlifierki proste Bosch można stosować podczas pracy w trudno dostępnych miejscach. Ręczne szlifierki proste Bosch osiągają doskonałe wyniki dzięki dużej prędkości. Oprócz klasycznych pierścieni szlifierskich tarcze polerskie i końcówki polerskie można również mocować w szlifierkach prostych Bosch. Opcja wymiany narzędzia umożliwia wykonywanie różnorodnych prac przy użyciu szlifierki prostej Bosch. Zawsze zwracaj uwagę na dobór wysokiej jakości akcesoriów do szlifierek. Często pracujesz poza zasięgiem sieci? Doktor Młotek oferuje również akumulatorowe szlifierki proste Bosch do nieograniczonej pracy. Reprezentujemy również popularne marki szlifierek prostych Bosch, Hikoki,  Makita, Metabo,  i inne.

 

Do użytku hobbystycznego moc wejściowa szlifierki prostej wynosi około 130 W, bardziej profesjonalne szlifierki mogą mieć tę wartość do 500 W i więcej. Każda szlifierka prosta pracuje zazwyczaj na wysokich obrotach, które mogą być płynnie regulowane. Najczęściej regulacja wynosi od 8 000 do 40 000 obrotów na minutę. Zawsze zależy to od zastosowanego narzędzia i obrabianego materiału.

Moc silnika szlifierki jest związana z mocą roboczą. Im wyższa moc wejściowa, tym mocniejsza jest szlifierka prosta i pozwala na użycie większych narzędzi szlifierskich i tnących. Większa moc wejściowa szlifierki zapewnia również większą trwałość, ale także większą wagę narzędzia.